Nieuwsbeheer
Nieuwsbeheer onder de tab "Beheer" in het gebruikersbeheerpanel biedt de portal admin de mogelijkheid om centraal alle nieuwsberichten en blogs te beheren.
Je kan nieuws items bekijken, bewerken, publiceren en in de spotlight plaatsen. Uiteraard kan je ook nieuws items verwijderen.
In deze nieuwsbeheermodule kan de portal admin ook de auteur van een nieuwsbericht wijzigen.

Wijzigen van de auteur
De portal admin kan de auteur bij een nieuwsitem wijzigen. Klik op het potloodje naast de auteur, tik de eerste 3 letters van de beoogde auteur en selecteer.

Leesbevestiging
De leesbevestiging is bedoeld om de auteur van nieuws items te laten nagaan welke gebruikers het nieuws item hebben gelezen. Om een nieuws artikel te voorzien van leesbevestiging ga je als volgt te werk:
- klik op edit icoontje

- vink leesbevestiging aan

- Klik op wijzigingen opslaan
(Uiteraard kan je tijdens het schrijven van het nieuws artikel de leesbevestiging aanvinken)
Alleen de team admin en portal admin zien het leesbevestigings icoontje. Wanneer deze op het icoontje klikken verschijnt een lijstje met gebruikers die het artikel hebben gelezen. 

Ook in de Teamwork App worden de views en leesbevestigingen geregistreerd.
Meer over Gebruikerspanel weten?
Klik hieronder op de app waar je meer over wil weten.

comment arrow_drop_down (0)
thumb_up
Like
Log in om te beoordelen